Колісник Ірина Миколаївна

Освіта середня спеціальна. Кваліфікація "спеціаліст". Стаж педагогічної роботи - 24 роки.

Педагогічне кредо вихователя:
Чудеса заховані не в методиках, а у самій дитині, однак потрібно мати відкрите серце, щоб побачити їх.

Новатор по характеру, з задоволенням працює над пошуково-дослідницькою діяльністю, має власні розробки занять, дослідів, експериментів.

Відзначається великою працьовитістю, щирою любов'ю до дітей, намагається підходити до кожної дитини індивідуально, допомагає розвинути її позитивні якості. Завжди доброзичлива, ніжна, добра, лагідна.


Гордієнко Леся Сергіївна

Освіта середня спеціальна, кваліфікація "спеціаліст", стаж педагогічної роботи 21 рік.

Педагогічне кредо вихователя:
Знай дитину, розумій дитину, поважай дитину, будь частиною життя дитини!

Активно впроваджує інноваційні форми та методи організації навчально-виховного процесу, що забезпечує формування гармонійно розвиненої особистості. Головним у своїй роботі вважає збереження та зміцнення здоров`я підростаючого покоління. Тому використовує авторські технології, спрямовані на удосконалення психомоторних і творчих здібностей дошкільнят, формування руховоемоційної сфери дітей. Розробила серію фізкультурних занять з ігрового стретчингу та Са-фі-дансе.

Григоренко Людмила Василівна

Освіта вища. Кваліфікація - "спеціаліст II категорії". Стаж роботи 19 років.

Педагогічне кредо вихователя:
Для вихователя велике значення має той факт: приходиш на роботу з задоволенням, з радістю приймаєш дітей і отримуєш велику насолоду від спілкування з малятами, а ввечері повертаєшся додому, відчуваючи вдячність батьків.

Вважає, що сенсорне виховання потребує великої уваги педагогів і батьків. Це розвиток відчуттів та чуттєвості дитини. Тому в групі багато дидактичних ігор, іграшок, башточок, різнокольорових кульок, рамок-вкладок, втулок з відповідними отворами, різного розміру м`ячі. Вони допомагають малятам знайомитись із світом, здобувати знання.

Зайцева Ірина Олексіївна

Освіта вища. Кваліфікація "спеціаліст II категорії". Стаж педагогічної діяльності 11 років.

Педагогічне кредо вихователя:
Адаптація дітей раннього дошкільного віку до умов дошкільного закладу: передумова успішної соціалізації в новому колективі.

Працює у групі раннього віку. Великого значення надає розвитку мовлення своїх малюків, вважає, що саме в іграх діти запам`ятовують, розповідають, фантазують найбільше. Використовує різні види ігор - дидактичні, рольові, рухові, сенсорної направленості тощо. Найкращим своїм помічником вважає художнє слово, яке пробуджує інтерес до рідної мови, свого народу, літератури.

Овсяннікова Людмила Вікторівна

Освіта середня спеціальна. Стаж педагогічної діяльності 33 роки. Кваліфікація "спеціаліст".

Педагогічне кредо вихователя:
До кожної дитини ключ знайти, у праці результат хороший мати, упевнено і творчо до мети іти : з любов'ю серце дітям віддавати.

Працює із найменшими вихованцями нашого закладу. Постійно дбає про добру матеріальну базу для роботи з дітьми. Багато дидактичних ігор виготовила своїми руками. Втілює у практику роботи передові педагогічні технології, зокрема методи ТРВЗ, надає перевагу інтегрованим заняттям. Реалізує диференційований підхід до вихованців, виявляє, вивчає і враховує в своїй педагогічній діяльності індивідуальні особливості, які сприяють розвитку здібностей, талантів дітей на основі їх задатків і обдарувань. Опікується проблемами сімейного виховання. Надає консультативну допомогу батькам з питань навчання та виховання дітей.

Євтіфієва Ольга Петрівна

Освіта вища. Стаж роботи -12 років. Кваліфікація "спеціаліст I категорії".

Педагогічне кредо вихователя:
"Якщо твої наміри розраховані на рік - сій жито, якщо твої задуми розраховані на десятиліття - саджай дерева. Коли ж вони сягають віків - виховуй дітей", - народна мудрість.

Оволодіння мовою - одна із складних і таємничих проблем педагогіки. Мовлення дитини розвивається у дошкільному віці, формується у спілкуванні з оточуючими. Своєчасне і правильне оволодіння мовленням є найважливішою умовою повноцінного розвитку і одним із пріоритетних напрямків роботи вихователя. Розвиток мовлення - це цілеспрямована і послідовна педагогічна робота. Використовує різні засоби мовленнєвого розвитку:

спілкування дорослих і дітей;

мовне оточення;

навчання рідної мови на заняттях;

різні види мистецтва та художньої літератури.

В своїй роботі досягла певних успіхів:

діти говорять чітко, виразно, грамотно, будують різні види розповідей, дотримуються граматичних норм рідної мови, розпізнають речення у зв`язних висловлюваннях, складають речення за малюнками, виділяють з них окремі слова, розуміють і розрізняють слова - назви, слова - дії, слова - ознаки предметів.

І головне, завдяки мовленнєвому спілкуванню відбувається повноцінний розвиток дитини.

Павелко Мира Василівна

Освіта вища, стаж роботи 37 років. Кваліфікація - "спеціаліст II категорії".

Педагогічне кредо вихователя:
Розвивай та вдосконалюй!

Намагається знайти стежину до серця кожного маляти, вислухати, поспівчувати, зрозуміти, порадіти разом. В групі створює безпечне розвивальне середовище. Власний досвід узагальнила у портфоліо із добіркою занять, розваг з питання безпеки життєдіяльності дітей.

Вважає, що праця вихователя - формування людини, і це покладає на педагогів особливу відповідальність, яку ні з чим не зіставити.

Чирва Олена Миколаївна

Освіта вища, спеціаліст. Стаж педагогічної роботи із вересня 2019 року.

Педагогічне кредо вихователя:
Любов виховується любов’ю, доброта – добротою, життя — життям!

Принципи роботи: диференційований підхід до кожної дитини з врахуванням інтересів, схильностей і можливостей; похвала, яка виховує впевненість у собі, викликає бажання пізнавати, робити наступний крок; зацікавлення і захоплення кожного вихованця різними видами діяльності. Вважає, що вихователь повинен бути вірним і надійним товаришем кожного маляти!

Шубка Тетяна Йосипівна

Освіта незакінчена вища, стаж роботи 37 років. Кваліфікація - "спеціаліст"

Педагогічне кредо вихователя:
Що може бути дорожче, ніж дитя, якого любиш ти до забуття? Але підняти його на власні ноги -для цього треба все життя!

"Ми - українці!", - життєве кредо, і людини, і вихователя. Вважає, що важливо до кожної дитини донести головне - шанобливе ставлення до мови свого народу, його історії, традицій, культури. Навчаючи дітей української мови, виховує патріотичні почуття, усвідомлення себе, як спадкоємця і носія історичної пам`яті, національної культури.Педоренко Світлана Олександрівна

Освіта середня спеціальна, кваліфікація "спеціаліст", педагогічний стаж - 34 роки.

Педагогічне кредо вихователя:
Відкрити в кожній дитині душу творця, дати їй змогу пробудитися і розквітнути.

Постійно працює над створенням сприятливих умов для психофізичного, соціально-морального розвитку дітей.

Дисциплінований, принциповий, творчий вихователь, забезпечує високий рівень планування і здійснення освітнього процесу з урахуванням індивідуальних особливостей дошкільників, їх здібностей, виявляє підвищений інтерес до розвитку творчих здібностей дітей, постійно веде пошук нових методів і прийомів навчання дітей.

Землянко Олена Євгенівна

Стаж роботи 19 років, кваліфікація «спеціаліст», освіта середня спеціальна.

Педагогічне кредо вихователя:
Бути сонцем,що випромiнює людське тепло i бути благодатним грунтом для розвитку людських почуттiв, знань не лише в пам’ятi i свiдомостi дiтей,а й у їхнiх думках i серцях

Створює доброзичливу атмосферу любові, затишку, що сприяє духовному розвитку дитини. В основі своєї роботи має особистісно-орієнтований підхід до кожної дитини.

Проводить заняття гуртка оригамі. Роботи її вихованців викликають подив і захоплення не лише у однолітків, а і у дорослих. Багато уваги приділяє підготовці дітей до шкільного навчання, використовуючи ігрові методи і прийоми, розвиває у вихованців бажання вчитися, пізнавати нове; думати, аналізувати, робити свої власні висновки.

Резвіцова Маргарита Анатоліївна

Освіта вища, кваліфікація "спеціаліст", стаж педагогічної роботи років.

Педагогічне кредо вихователя:

"Навчити людину буди щасливою не можна, але виховати її так, щоб вона стала щасливою, можливо", - А.С. Макаренко

Працює з найменшими вихованцями. Вважає, що теплим словом, доброю посмішкою можна достукатись до кожного сердечка. Головною метою у вихованні малюків вважає закладення першої цеглинки на шляху до саморозвитку дитини, навчання слухати, мислити, запам`ятовувати.

Масалова Вікторія Вікторівна

Освіта повна вища, кваліфікація "спеціаліст II категорії", стаж педагогічної роботи 4 роки.

Педагогічне кредо вихователя:

"Правильно навчає той, хто навчає цікаво". А. Енштейн.

Активно впроваджує інноваційні технології у освітній процес. Вивчає досвід інших педагогів та творчо підходить до його впровадження.

Назаренко Наталія Олександрівна

Освіта повна вища, кваліфікація "спеціаліст".

Кiлькiсть переглядiв: 562