Електронна реєстрація дітей у дошкільні заклади

Про систему

Багато батьків не раз стикалися з проблемою отримання місця для своїх дітей в дитячому садку. Тепер для них створено можливість поставити свою дитину в чергу, не виходячи з дому. Для цього необхідно заповнити форму у розділі «Мої заявки» на даному сайті. Далі можна відслідковувати статус поданої заявки і стежити за просуванням черги. Крім того, є можливість переглянути інформацію про нормативну наповнюваність, про черги в дошкільні установи, дізнатися всю необхідну інформацію про всі дитячі садки обраного регіону.Шановні батьки, на сайті електронної реєстрації надана можливість подачі заяви для постановки на облік у відділі освіти адміністрації району (за місцем проживання) дитини, що потребує місце у закладі дошкільної освіти. Для успішної реєстрації Вашої дитини в електронній черзі при заповненні форми заяви, Вам необхідно вказати достовірну інформацію. Подавати заявку можна лише в один заклад дошкільної освіти. При необхідності, обраний ЗДО можна змінити, звернувшись до відповідальної особи. Подача в електронному вигляді заяви забезпечує попередню реєстрацію дитини в електронній черзі з визначенням дати постановки на облік, яка є основою формування черговості.(перед початком роботи з системою рекомендуємо звязатись з закладом освіти для уточнення інформації про використання даного ресурсу)Для підтвердження інформації, зазначеної в заяві, необхідно протягом 10 робочих днів з дня подання заяви звернутися до відповідальної особи у відділі освіти (в закладі дошкільної освіти) з оригіналами документів (свідоцтво про народження дитини, документ, що підтверджує наявність пільг) або прикріпити до заяви скан-копії вищевказаних документів. Якщо заповнена Вами форма заяви за змістом не буде відповідати оригіналам документів або доданим скан-копіям, Вашу заяву буде анульовано. Якщо інформація, зазначена в заяві, підтверджена документами, то дитина отримує постійну реєстрацію в електронній черзі за первісною датою подання заяви в електронному вигляді.Перед початком роботи ознайомтесь зінструкцією по електронній реєстрації для батьків.
Сайт створено на базі Інформаційної Системи Управління Освітою України - ІСУО:www.isuo.org

ДО УВАГИ БАТЬКІВ та ОСІБ, ЯКІ ЇХ ЗАМІНЮЮТЬ!!!

Зміни до Положення про електронну реєстрацію в дошкільні навчальні заклади» у м. Харкові

Зміни до Положення внесені з метою спрощення процедури видачі направлень батькам під час масової комплектації груп в ДНЗ у квітні-травні.

Під час попередньої комплектації груп (квітень-травень) районні реєстратори друкуватимуть для завідувачів ДНЗ по кожній віковій групі списки дітей для зарахування до ДНЗ з 01 вересня поточного року (далі Списки). До Списків додаватимуться друковані направлення на кожну дитину. У картках дітей буде змінено статус заявки на «Видано направлення», інформація про що надійде до батьків на електронну адресу.

Видача направлень буде здійснюватись завідувачами ДНЗ до 01 червня згідно зі списками.

За підсумками проведеної роботи завідувачі повернуть районному реєстратору списки з особистими підписами батьків або осіб, які їх замінюють, про отримання Направлень та з відповідними примітками у разі відмови батьків від зарахування дитини в ЗДО у поточному році тощо.

Після обробки повернутих з ЗДО списків районні реєстратори внесуть зміни до статусу заявок у картах дітей на «Отримано направлення».

Кiлькiсть переглядiв: 335