Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №440 Харківської міської ради» розміщений в будівлі 1981 року побудови, загальною площею 2468 м2, приміщення закладу типове, проектна потужність установи – 12 груп (225 дітей).

Заклад розташований за адресою: 61054 м. Харків, вул. Гвардійців Широнінців, б. 23-а, знаходиться у комунальній власності. Стан будівель – задовільний, освітлення відповідає санітарно-гігієнічним нормам. Навчання відбувається в одну зміну. Середня наповнюваність груп раннього дошкільного віку – 27 дітей, груп дошкільного віку - по закладу складає 26 дітей.

Заклад здійснює свою діяльність відповідно до Статуту, затвердженого Начальником управління комунального майна та приватизації Департаменту економіки та комунального майна Харківської міської ради 06.12.2016 р.

Загальна площа території становить 10212 м2, огороджена та знаходиться в задовільному стані.

Для реалізації освітньоuj процесу в закладі дошкільної освіти працюють 11 груп, музична зала, харчоблок, пральня, сучасний спортивний майданчик тощо.

Із 11 групових приміщень 2 групи використовується для навчання дітей груп раннього віку, 9 груп - дошкільного віку.

Кожна група укомплектована відповідним обладнанням. У 2017 році на території закладу було встановлено Департаментом Освіти Харківської міської ради дитячий спортивний майданчик.

Заклад дошкільної освіти має кабінет завідувача, медичний блок (кабінет сестри медичної, ізолятор), кабінет практичного психолога, кабінет вихователя-методиста, пральню, харчоблок, музичну залу, комори каштеляна, завідувача господарства тощо.

Працівники дошкільного навчального закладу у своїй роботі використовують 4 сучасних комп’ютери, 1 ноутбук, мультимедійне обладнання.

У закладі є доступ до мережі Інтернет.

Стан забезпечення сучасною комп’ютерною технікою відображено в таблиці:

1. Усього ПК у закладі 5
Із них:
Робочі місця адміністрації та іншого персоналу 4
2. Принтери 4
3. ПК, що підключені до мережі Інтернет 3

Завдяки підключенню до мережі Інтернет заклад здійснює електронний документообіг з Департаментом освіти, Управлінням освіти, іншими загальноосвітніми закладами.

Електронна адреса закладу dnz440@kharkivosvita.net.ua

Сайт закладу:http://dnz440.edu.kh.ua

Основними напрямками діяльності комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №440 Харківської міської ради» в процесі інформатизації є: інформаційно-технічне забезпечення закладу; підвищення компетентності педагогів; інформатизація освітньо-виховного процесу; моніторинг якості освіти; розширення локальної мережі, участь в інтернет - проектах; електронний документообіг; використання інформаційних технологій в освітній статистичній звітності.

У групових приміщеннях навчально-методичне забезпечення дозволяє в повному обсязі виконувати навчальні програми, за якими працює колектив педагогів.

Будівля та майно закладу належить до комунальної власності територіальної громади міста Харкова, знаходиться на балансі закладу та належить йому на правах оперативного управління.