Повернутися до звичайного режиму
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №440 Харківської міської ради» розміщений в будівлі 1981 року побудови, загальною площа будівель 2222 кв.м. Побудований за типовим проектом, функціонує 11 груп, розрахованих на 220 дітей. 1 групове приміщення у переобладнане під спортивну залу.
Заклад розташований за адресою: 61054 м. Харків, вул. Гвардійців Широнінців, 23-А, знаходиться у комунальній власності. Стан будівель – задовільний, освітлення відповідає санітарно-гігієнічним нормам. Навчання відбувається в одну зміну. Середня наповнюваність груп раннього дошкільного віку – 21 дитина, груп дошкільного віку - 25 дітей.
Заклад здійснює свою діяльність відповідно до Статуту, затвердженого Начальником управління комунального майна та приватизації Департаменту економіки та комунального майна Харківської міської ради 29.11.2006 р.
Загальна площа земельної ділянки становить 14018 кв.м., асфальтове покриття - 3976 кв.м., відмостки - 266 кв.м., зелені насадження, спортивна зона - 880 кв.м. Територія закладу дошкільної освіти огороджена та знаходиться в задовільному стані.
Для реалізації освітнього процесу в закладі дошкільної освіти працюють 11 груп, музична зала, спортивна зала, харчоблок, пральня, сучасний спортивний майданчик тощо.
Із 11 групових приміщень 2 групи використовується для навчання дітей груп раннього віку, 9 груп - дошкільного віку.
Навчальний заклад має кабінет завідувача, медичний блок (кабінет сестри медичної, ізолятор, маніпуляція), кабінет практичного психолога, кабінет вихователя-методиста, пральню, харчоблок, музичну залу, спортивну залу та спортивний майданчик тощо.
Працівники дошкільного навчального закладу у своїй роботі використовують 4 сучасних комп’ютери, 2 ноутбуки, 1 багатофункціональний пристрій, 3 принтери. У закладі є доступ до мережі Інтернет.
Завдяки підключенню до мережі Інтернет заклад здійснює електронний документообіг з Департаментом освіти, Управління освіти, іншими загальноосвітніми закладами.
Електронна адреса закладу: dnz440@kharkivosvita.net.ua
Сайт закладу:http://dnz440.edu.kh.ua
Основними напрямками діяльності комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 440 Харківської міської ради» в процесі інформатизації є: інформаційно-технічне забезпечення закладу; підвищення компетентності педагогів; інформатизація освітнього процесу; моніторинг якості освіти; розширення локальної мережі, участь в інтернет-проєктах; електронний документообіг; використання інформаційних технологій в освітній статистичній звітності.
Освітньо-методичне забезпечення дозволяє в повному обсязі виконувати навчальні програми, за якими працює колектив педагогів.
Будівля та майно закладу належить до комунальної власності територіальної громади міста Харкова, знаходиться на балансі закладу та належить йому на правах оперативного управління.