"Глечик опішнянський - подарунок для бабусі". Колективний перегляд заняття, група №10

Колективний перегляд заняття. Середня група №10.

Програмовий зміст. Продовжувати ознайомлювати дітей із декоративним ужитковим мистецтвом. Закріпити знання про матеріал, з якого виготовляють посуд, про професію гончарів. Вчити дітей прикрашати глечик візерунком із крапок, ліній, мазків, використовувати в роботі кольори, що характерні для української опішнянської кераміки. Розвивати почуття естетичної насолоди від декоративного малювання, від споглядання виробів народних майстрів. Виховувати інтерес до народних промислів.

Матеріал: площинні тоновані глечики, гуашеві фарби, пензлики, серветки, склянки з водою, мультимедійна дошка, проектор, опішнянські вироби, хлопчик лялька в українському одязі, демонстраційний глечик - зразок.

/Files/images/IMG-f9caf4a340e028c1f037138a24570683-V.jpg

/Files/images/IMG-fe986e8346f1c4a1f88bbd5be3ddbe53-V.jpg