СЕРДЮК Катерина Геннадіївна

/Files/images/DSC02223.JPG

Психологічна підтримка ОНЛАЙН під час воєнного стану

Шановні батьки та педагоги

У житті кожної людини виникають проблеми, які вирішити самим складно. Для вас створена дистанційна підтримка онлайн практичного психолога. Психологічну підтримку та зворотній зв'язок можна отримати за допомогою онлайн консультації в телефонному режимі, програмі Viber, на платформі Zoom.

Практичний психолог Катерина Геннадіївна, працює у дитячому садочку більше року, має вищу освіту за напрямком «Практична психологія, Психолог». Вона підвищує свої знання на семінарах та методичних об’єднаннях. Практичний психолог зробить все можливе для ефективної підтримки психологічного та психічного здоров’я, як і діточок так дорослих. Ви маєте можливість приєднатися для інформаційної групи у Viber, там ви знайдете цікаву та корисну інформацію, як проводити час з дітьми, як не дати негативним емоціям нашкодити здоров’ю, які корисно проводити ігри і багато ще цікавого. Також практичний психолог буде приводити он-лайн зустрічі та групові консультації, де ви зможете задати питання та поділитися своєю інформацією.

Група працює: Пон-П`ят, з 9-00 до 17-00. Консультації, участь в он-лайн зустрічах та отримання інформації - все безкоштовно.

Посилання на групу у Viber

В рамках проєкту "16 днів проти насилля" пропоную відео заняття для дітей, яке ви можете переглянути за посиланням
СЕРДЮК Катерина Геннадіївна, практичний психолог, призначена громадським інспектором з охорони прав дитинства. Наказ по ДНЗ №440 від зі.08.2023 №35.

Графік роботи практичного психолога на 2023/2024 навчальний рік.

Понеділок - 09-00 - 17-30

Вівторок 09.00 - 17.30

Середа - 09-00 - 17-30

Четвер - 09-00 - 17-30

П`ятниця - 09-00 - 17-30

Перерва з 12.30 - 13.00

Підтримка психологічного, емоційного здоров'я не менш важлива ніж фізичного. Тож практичний психолог закладу Катерина Геннадіївна працює у дистанційному режимі через співтовариство у Viber. Пропоную доєднатися всім охочим. Ви можете звертатися на індивідуальні консультації, брати участь у групових заходах, отримувати психологічну просвіту та корисну інформацію. Психологічна підтримка надається як і дітям так і дорослим.

Графік проведення заходів або групових консультацій буде заздалегідь виставлятися у співтоваристві. Вся робота надається БЕЗКОШТОВНО.

Консультації: Понеділок 09.00-11.00 Четвер 15.00 - 17.00

19 січня 2019 року набув чинності Закон України від 18.12.2019 року № 2657-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)».

Булінг – (цькування) це діяння (дії або бездіяльність) учасників освітнього процесу, які полягають у психологічному, фізичному, економічному, сексуальному насильстві, у тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій, що вчиняються стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи та (або) такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого могла бути чи була заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого.

Практичний психолог СЕРДЮК Катерина Геннадіївна призначена уповноваженою особою для здійснення невідкладних заходів реагування у випадках з виявлення фактів насильства та/або отримання заяв/повідомлень від постраждалої особи/інших осіб на 2023/2024 навчальний рік. Наказ по ДНЗ №440 від 01.09.2023 №39.

/Files/images/La_strada_2_2.gif /Files/images/La_strada_1_3 (1).gif

Шановні батьки! Ви можете звернутись по допомогу на телефон довіри "Нить Аріадни" 706-32-84 (працює кожен день з 17.00 до 21.00), та мобільний 063-400-33-00

Національна дитяча "гаряча лінія" 0800500225 або 116 111 ( київстар та лайф) анонімно та безкоштовно

Дошкільний вік - життєво важливий етап формування особистості, на якому маленька людина отримує перший досвід взаємодії з суспільством , намагається знайти своє місце у ньому, зберігаючи свою особистість. І в цьому помічник маленькій людині - дитячий практичний психолог.
У дитячому навчальному закладі практичний психолог проводить наступну роботу :

- діагностика рівня розвитку пізнавальних процесів (мислення, уваги, пам´яті, сприйняття, мовлення , емоційної сфери

- розвивальні групові заняття з дітьми різного віку;
- індивідуальні корекційні заняття (тривожні діти, підвищена агресивність, гіперактивність, дефіцит уваги, дитячі страхи);
- дорослим надаються індивідуальні психологічні консультації.

9 технік, які допоможуть батькам відновити емоційну рівновагу під час війни

Що робити перед сном?
Дитина не виконує прохання батьків - у чому причина та як із цим боротися?
Вправи для дітей 2 - 3 років
Фрази, які повинна чути Ваша дитина
Як підготувати дитину до дитячого садка
Десять заповідей для мами і тата майбутнього першокласника
Про підготовку до школи
Діти своїм батькам
Здоров'я дитини
Про торгівлю людьми
Рекомендації батькам з психофізичного розвитку та розвитку емоційної сфери
Дитина грає у війну
Як виховувати самостійність

П'ять шляхів до серця дитини.

Кожна дитина потребує батьківської любові. І батьки повинні навчатися виявляти свою любов до неї, спілкуючись.Частіше нагадуйте собі таке :

• Перед вами - дитина;

• Вона поводиться, як дитина;

• Трапляється, що її поведінка дратує батьків;

• Якщо я виконуватиму свої батьківські обов'язки, любитиму дитину, незважаючи на її провини, вони виправляться, коли подорослішає моя дитина.